Naše služby

Výstavba rodinných domů, průmyslových
a hospodářských objektů

Provádíme výstavby rodinných domů, průmyslových a hospodářských objektů. Poskytujeme veškeré zednické a stavební práce v této oblasti. Realizujeme stavby dle vašich přaní a potřeb.

V oblasti výstavby jsme schopni realizovat stavbu rodinného domu, průmyslového objektu i hospodářské budovy. Náš tým odborníků ve stavebnictví je připraven realizovat výstavbu přímo dle vašich individuálních potřeb. Vámi objednané služby zajistíme komplexně. V první fázi zpracujeme detailní profesionální projekt, následně zajistíme objednávku potřebného materiálu od certifikovaných dodavatelů a poskytneme realizaci projektu. Velký důraz je kladen na kvalitu vykonaných prací, které jsou prováděny s využitím tradičních i moderních technologií.

Pravidelně sledujeme moderní trendy v oblasti stavebnictví, vzděláváme se a získané znalosti proměňujeme ve spokojenost našich klientů. Naši zaměstnanci jsou zkušení profesionálové, jež vychází z vašich požadavků, naslouchají vám a vaše představy realizují s ohledem na své dlouholeté zkušenosti. V oblasti výstavby rodinných domů není naším hlavním cílem postavit další dům, ale především vytvořit pro vás dokonalý a bezpečný domov.

I v oblasti výstavby průmyslových a hospodářských objektů je u nás kvalita na prvním místě. Průmyslové budovy a hospodářské objekty vnímáme jako plnohodnotné budovy, které by měly zajistit specifické požadavky zadavatele. Ať již se jedná o zahradní domky nebo sklady, stodoly či jiné průmyslové a hospodářské budovy, naším heslem je staré dobré přísloví „kvalita za rozumnou cenu“. Jsme schopni nabídnout vám výstavbu na klíč a společně s vámi vybrat stavební materiál zohledňující veškeré vaše požadavky.

Kontaktujte nás s individuálními potřebami. Jsou pro nás výzvou. Naším cílem je neustálé rozšiřování řady spokojených zákazníků.

Chcete postavit váš dům, nebo hospodářský objekt?

Neváhejte se nám ozvat a my se pokusíme vás co nejrychleji zpětně kontaktovat.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Rystav
Kvalita

Dbáme na poctivost a kvalitu našich staveb a rekunstrukcí. Díky tomu máme málou míru reklamací.

Flexibilita

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc a případně najít nějaký kompromis.

Spolehlivost

Jsme na trhu již přes 18 let a spolehlivost je pro nás naší cností.

Naše další služby
Zateplení budov

Specializujeme se na zateplování objektů pomocí systému NEW-THERM. Zateplení domů provádíme také polystyrénem nebo vatou. Na vyžádání provádíme několik návrhu konečného vzhledu fasády.

Zobrazit více
Rekonstrukce domu

Rekonstrukce a modernizace bytových a nebytových prostor. Provádíme rekonstrukce vnitřních omítek, popř.sádrokarton, podlahy, rekonstrukce koupelen. Provádíme zednické práce pro úpravy interiéru nebo exteriéru

Zobrazit více