Naše služby

Zateplení panelových
a rodinných domů

Kvalita, spolehlivost, flexibilita a individuální řešení zakázek jsou nosné pilíře stavební firmy RYSTAV. Nahlédněte bez ostychu do kategorie námi nabízených služeb. Nabízíme veškeré zednické práce od výstavby až po rekonstrukce domů. Specializujeme se na opravy fasád a zateplení domu.

K zateplení obytných budov se naši zákazníci obvykle ubírají s požadavkem následné finanční úspory provozních nákladů. Tento fakt ovšem není jedinou výhodou. Zateplení domu prodlouží několikanásobně jeho životnost. V následujících bodech shrnujeme další zásadní přednosti zateplení vašeho domu.

1) Po profesionálním zateplení domu se snižuje působení tepelné roztažnosti, neboť na veškeré konstrukce bude působit jednotná teplota mezi 20ºC a 30ºC. Zdi vašeho domu budou teplé a suché, čím odpadne riziko tvorby plísní v těžko větratelných místech domu (prostory za nábytkem) či v místech překladů, vymizí taktéž tzv. „skrytá plíseň“.

2) U dřevostaveb se zateplením odstraní riziko kondenzace vodní páry, což zamezí tvorbě plísní a zlepší tepelné vlastnosti domu.

3) Díky zateplení je budova zcela uchráněna před zatékáním srážkové vody.

4) Zateplení domu pozitivně ovlivňuje akustické vlastnosti obvodových zdí. Váš dům je po zateplení odolnější před rušivými vlivy vnějšího okolí.

5) V neposlední řadě se výrazně promění váš dům po estetické stránce.

6) S estetickou proměnou ruku v ruce souzní především domácí pohoda a dobrý pocit zákazníka, který si od provedení zateplení v zimě užívá teplejšího a v létě svěžejšího domova.

Druhy zateplení domu

Na zateplení budov používáme vysoce kvalitní produkty prověřené naší dlouholetou praxí v oboru. Poskytujeme komplexní zateplení fasád s poradenstvím a celkovým servisem. Získáte zateplení domu s garancí a zárukou. V naší nabídce můžete volit zateplení polystyrénem nebo zateplení vatou.

Zateplení systémem NEW-THERM

Zateplení vatou lze provádět výborně u novostaveb i rekonstrukcí, izolace vatou se nejčastěji užívá u zděných budov, ovšem možná je i aplikace u moderních dřevostaveb. Přírodní původ vaty zajišťuje její prodyšnost.

Zateplení polystyrénem

Zateplení polystyrénem je v současnosti nejpoužívanějším izolantem pro zateplení domu. Jeho použití je podobně jako u vaty variabilní, polystyrénem je možné zateplovat novostavby i domy starší. Díky svým výborným tepelně izolačním vlastnostem a příznivé ceně je polystyren dobrou volbou pro zateplení.
V případě vašeho zájmu s radostí a pečlivostí naplánujeme průběh zateplení, vybereme vhodný izolační systém a v neposlední řadě sestavíme několik návrhů konečného vzhledu fasády. Pro vaši lepší představu vám dodáme zdarma vámi vybrané vzorky omítek, díky kterým získáte lepší představu o konečném výsledku.

Chcete zateplit váš dům, nebo panalák?

Neváhejte se nám ozvat a my se pokusíme vás co nejrychleji zpětně kontaktovat.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Rystav
Kvalita

Dbáme na poctivost a kvalitu našich staveb a rekunstrukcí. Díky tomu máme málou míru reklamací.

Flexibilita

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc a případně najít nějaký kompromis.

Spolehlivost

Jsme na trhu již přes 18 let a spolehlivost je pro nás naší cností.

Naše další služby
Zednické práce

Provádíme výstavby rodinných domů, průmyslových a hospodářských objektů. Poskytujeme veškeré zednické a stavební práce v této oblasti. Realizujeme stavby dle vašich přaní a potřeb.

Zobrazit více
Rekonstrukce domu

Rekonstrukce a modernizace bytových a nebytových prostor. Provádíme rekonstrukce vnitřních omítek, popř.sádrokarton, podlahy, rekonstrukce koupelen. Provádíme zednické práce pro úpravy interiéru nebo exteriéru

Zobrazit více