Naše služby

Rekonstrukce domu
a modernizace bytových
a nebytových prostor

Ve stavebnictví se v souvislosti se změnou setkáváme hned s několika pojmy, mezi kterými jsou zejména rekonstrukce, revitalizace, adaptace a modernizace. Nejčastěji skloňovaným pojmem je právě rekonstrukce domu, což je činnost související se změnou konstrukcí (nejčastěji nosných konstrukcí) budovy či objektu.

Rekonstrukce domu

Nabízíme kompletní rekonstrukce domu a nebytových prostor. Mezi naše služby patří také modernizace a rekonstrukce nebytových prostor, ať již kanceláří či průmyslových hal. U našich klientů se velmi často setkáváme například s požadavky na rekonstrukci koupelen, ať již se jedná o bytové jednotky nebo domy. Kompletní rekonstrukcí střechy pak může být výměna střešní krytiny včetně krovu.

Modernizace domu

Méně náročnou formou změny je modernizace domu, která řeší zejména vzhledové úpravy interiéru nebo exteriéru. Zde se jedná zejména o vnitřní a vnější omítky, přičemž řada klientů volí raději použití sádrokartonu namísto aplikace vnitřních omítek. Výhodou sádrokartonu je zejména naprostá rovnost stěn a mnoho dalších.Ať již zvažujete rekonstrukci nebo modernizaci bytu, případně rodinného domku či průmyslového objektu, kontaktujte nás. Náš tým odborníků vám poradí tak, aby každý váš krok byl nejen ekonomický, ale také aby splnil veškeré vaše požadavky a nároky.

Chcete rekonstruovat váš dům, byt, či kancelář?

Neváhejte se nám ozvat a my se pokusíme vás co nejrychleji zpětně kontaktovat.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Rystav
Kvalita

Dbáme na poctivost a kvalitu našich staveb a rekunstrukcí. Díky tomu máme málou míru reklamací.

Flexibilita

Budeme se Vám snažit vyjít vstříc a případně najít nějaký kompromis.

Spolehlivost

Jsme na trhu již přes 18 let a spolehlivost je pro nás naší cností.

Naše další služby
Zateplení budov

Specializujeme se na zateplování objektů pomocí systému NEW-THERM. Zateplení domů provádíme také polystyrénem nebo vatou. Na vyžádání provádíme několik návrhu konečného vzhledu fasády.

Zobrazit více
Zednické práce

Provádíme výstavby rodinných domů, průmyslových a hospodářských objektů. Poskytujeme veškeré zednické a stavební práce v této oblasti. Realizujeme stavby dle vašich přaní a potřeb.

Zobrazit více